Przejdź do treści strony Przejdź do stopki
Logo Szkoła Podstawowa w Szynwałdzie

Szkoła Podstawowa nr 1
im. Armii Krajowej w Szynwałdzie

33-158 Szynwałd 11, tel. 14 674 20 10

e-mail: szkolaszynwald@sp1szyn.pl

DZIEŃ BABCI I DZIADZIA

31.01.2023 r. dzieci oddziałów przedszkolnych w naszej szkole postanowiły uczcić Dzień Babci i Dziadka, przygotowując dla nich artystyczną niespodziankę. Najmłodsi od kilku tygodni wytrwale pracowali, aby jak najlepiej zaprezentować się na scenie. Wychowawcy: p. Alicja Stańczyk i p. Martyna Stańczyk-Klag oraz p. Maria Plebanek zadbali o to, aby żaden talent nie został zmarnowany. Pięcio- i sześciolatki tańczyły, śpiewały i recytowały, a wszystko to z pełnym zaangażowaniem. Dzieci wypowiedziały i wyśpiewały dla ukochanych Babć i Dziadków moc serdecznych życzeń, podziękowań, żartów z przymrużeniem oka i wiele słów uznania, doceniając ich miłość i troskę. Seniorzy z najwyższą atencją obejrzeli część artystyczną, z radością obserwowali starania wnuków, którzy w każde działanie wkładali wiele serca. W przygotowanie spotkania pokoleń zaangażowali się również rodzice małych artystów, przygotowując poczęstunek. Święto Babci i Dziadka było doskonałą okazją do spotkania i dzielenia się radością i dumą z osiągnieć najmłodszego pokolenia.

Obejrzyj: https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR37wh3mFzlHc21bT_IfQtjc1mMk034cQgWnsepnfkRxm6K4t2stfserzRg&v=MjMp0nJXi-I&feature=youtu.be