DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO

1.06.2023 świętowaliśmy DZIEŃ DZIECKA. Oprócz życzeń pod adresem najmłodszych i wielu sympatycznych gestów, skierowanych w ich stronę, na Orliku odbywały się gry i zabawy dla klas 1 – 8. Dzieci i młodzież podzielona na drużyny wzięły udział w przygotowanej specjalnie na ten dzień Olimpiadzie. Była zdrowa, sportowa rywalizacja, pełna zabawnych sytuacji, nie zabrakło również tańców i zabaw integracyjnych. Rada Rodziców przygotowała dla wszystkich uczniów i dzieci oddziałów przedszkolnych słodkie, lodowe upominki. Dzień obfitował w wiele atrakcji, a każdy dokładał starań, by wszystkie dzieci czuły się naprawdę wyjątkowo. Organizatorem Olimpiady byli nauczyciele wychowania fizycznego: p. Bartłomiej Miecznik, p. Teresa Stańczyk i p. Maria Plebanek.1.06.2023 świętowaliśmy DZIEŃ DZIECKA. Oprócz życzeń pod adresem najmłodszych i wielu sympatycznych gestów, skierowanych w ich stronę, na Orliku odbywały się gry i zabawy dla klas 1 – 8. Dzieci i młodzież podzielona na drużyny wzięły udział w przygotowanej specjalnie na ten dzień Olimpiadzie. Była zdrowa, sportowa rywalizacja, pełna zabawnych sytuacji, nie zabrakło również tańców i zabaw integracyjnych. Rada Rodziców przygotowała dla wszystkich uczniów i dzieci oddziałów przedszkolnych słodkie, lodowe upominki. Dzień obfitował w wiele atrakcji, a każdy dokładał starań, by wszystkie dzieci czuły się naprawdę wyjątkowo. Organizatorem Olimpiady byli nauczyciele wychowania fizycznego: p. Bartłomiej Miecznik, p. Teresa Stańczyk i p. Maria Plebanek.