Przejdź do treści strony Przejdź do stopki
Logo Szkoła Podstawowa w Szynwałdzie

Szkoła Podstawowa nr 1
im. Armii Krajowej w Szynwałdzie

33-158 Szynwałd 11, tel. 14 674 20 10

e-mail: szkolaszynwald@sp1szyn.pl

DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

2021.09.27 obchodziliśmy Dzień Języków Obcych. Uczniowie dołożyli starań, aby bliżej poznać obyczaje i kulturę wybranego kraju. Wśród społeczności szkolnej pojawiły się postacie historyczne, bohaterowie literaccy i przedstawiciele poszczególnych narodowości. Dodatkową atrakcją tego dnia było poznawanie słów, rymowanek, zabaw, wierszy i piosenek w obcych językach. Była to doskonała okazja do nauki poprzez zabawę. Organizatorami tego dnia w naszej szkole byli nauczyciele języków obcych: p. Anna Sikorska, p. Natalia Kawa, p. Justyna Stańczyk oraz wychowawcy klas.