Przejdź do treści strony Przejdź do stopki
Logo Szkoła Podstawowa w Szynwałdzie

Szkoła Podstawowa nr 1
im. Armii Krajowej w Szynwałdzie

33-158 Szynwałd 11, tel. 14 674 20 10

e-mail: szkolaszynwald@sp1szyn.pl

GMINNE IGRZYSKA DZIECI I MŁODZIEŻY W PIŁCE SIATKOWEJ

8 marca 2022 w Szkole Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej w Szynwałdzie odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców. I miejsce w Igrzyskach Dzieci zdobyła drużyna Szkoły Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Ładnej, II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 im. AK w Szynwałdzie. W Igrzyskach Młodzieży, I miejsce także zdobyła drużyna z Ładnej, a II miejsce drużyna z Szynwałdu. Drużyna Szynwałdu trenowała pod kierunkiem p. Teresy Stańczyk i p. Bartłomieja Miecznika. Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.