Przejdź do treści strony Przejdź do stopki
Logo Szkoła Podstawowa w Szynwałdzie

Szkoła Podstawowa nr 1
im. Armii Krajowej w Szynwałdzie

33-158 Szynwałd 11, tel. 14 674 20 10

e-mail: szkolaszynwald@sp1szyn.pl

GMINNE IGRZYSKA DZIECI I MŁODZIEŻY W TENISIE STOŁOWYM

 

 

 

18.11.2022 r. w Skrzyszowie odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Indywidualnym i Drużynowym Tenisie Stołowym. Reprezentanci Szynwałdu dołożyli starań, aby osiągnąć jak najlepszy wynik. Po wytężonej walce o najwyższe lokaty, wyniki naszych uczniów przedstawiają się następująco: W KATEGORII „DZIECI” - rozgrywki indywidualne: - II miejsce - Klaudia Kosiba - III miejsce - Milena Siemek - III miejsce - Krystian Świdziński. W KATEGORII „DZIECI”- rozgrywki drużynowe: - I miejsce - Klaudia Kosiba i Milena Siemek - III miejsce - Krystian Świdziński i Artur Jachym. W KATEGORII „MŁODZIEŻ” - rozgrywki indywidualne: - I miejsce - Martyna Wiśniewska - II miejsce - Martyna Kardaś. W KATEGORII „MŁODZIEŻ”- rozgrywki drużynowe: - I miejsce - Martyna Wiśniewska i Martyna Kardaś - II miejsce - Bartosz Plebanek i Witold Poręba. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Uczniowie Przygotowywali się do sportowej rywalizacji pod kierunkiem nauczycieli wychowania fizycznego: p. Teresy Stańczyk, p. Marii Plebanek i p. Bartłomieja Miecznika oraz trenerów LUKS Skrzyszów.