Przejdź do treści strony Przejdź do stopki
Logo Szkoła Podstawowa w Szynwałdzie

Szkoła Podstawowa nr 1
im. Armii Krajowej w Szynwałdzie

33-158 Szynwałd 11, tel. 14 674 20 10

e-mail: szkolaszynwald@sp1szyn.pl

GMINNE IGRZYSKA DZIECI W PIŁCE SIATKOWEJ

 

 

 

18.01.2023 r. w Szynwałdzie odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w Piłce Siatkowej. W zawodach wzięły udział drużyny dziewcząt i chłopców z klas 4 – 6. Turniej nadzorował sędzia – p. Dariusz Stańczyk. W sportowej rywalizacji wyłoniono najlepsze zespoły, które będą reprezentowały Gminę Skrzyszów w kolejnym etapie sportowych zmagań. Wyniki przedstawiają się następująco: DZIEWCZĘTA: - I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 im. AK w Szynwałdzie – trener: p. Teresa Stańczyk - II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Marusarzówny w Pogórskiej Woli- trener: p. Teresa Cup - III miejsce – Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Łękawicy – trener: p. Wojciech Gucwa CHŁOPCY: - I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie – trener: p. Robert Wadycki - II miejsce – Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Ładnej – trener: p. Dariusz Boruch - III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 im. AK w Szynwałdzie – trener: p. Teresa Stańczyk. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.