KONKURS "IMPROVE YOUR ENGLISH"

21 kwietnia 2023 roku odbyła się gala wręczenia nagród w konkursie języka angielskiego ,,Improve Your English" organizowanym przez III LO w Tarnowie. Konkurs składał się z dwóch etapów: szkolnego, do którego przystąpiło 284 uczniów, z ponad 20 szkół Tarnowa i okolic oraz etapu międzyszkolnego, do którego zakwalifikowało się 46 uczniów. Tylko 10 z nich zostało nagrodzonych. Siedmiu uzyskało tytuł finalisty oraz trzech tytuł laureata. Dwoje naszych uczniów: NADIA WOŹNIAK z klasy 8b oraz DOMINIK CUP z klasy 8a zdobyło zaszczytny tytuł laureata. Nagrody i dyplomy wręczał uczniom dyrektor III LO - Jan Ryba. Uczniowie przygotowywali się do konkursu pod kierunkiem p. Justyny Stańczyk. Gratulujemy bardzo wysokich osiągnięć i życzymy kolejnych sukcesów.