PRZEDSTAWIENIE "INNA BAJKA"

20.01.2023 r. odbyło się uroczyste przyjęcie uczniów klas pierwszych do grona czytelników szkolnej biblioteki. Specjalnie na tę okazję Klub Przyjaciół Biblioteki przygotował przedstawienie, pt. "Inna bajka", którym wprowadził najmłodszych w zaczarowany świat literatury. Wśród bohaterów, którzy przekonywali pierwszoklasistów, że czytanie przynosi wiele korzyści znaleźli się: Kot w butach, Królewna Śnieżka, Fantazja, Narrator, Dzieci i dwa Mole książkowe. Bajkowe postaci zyskały dużą sympatię publiczności. Po przedstawieniu pierwszoklasiści wraz z wychowawcami udali się do biblioteki, aby wypożyczyć swoje pierwsze książki. Organizatorem uroczystości i reżyserem tego barwnego przedstawienia była p. Barbara Stańczyk.20.01.2023 r. odbyło się uroczyste przyjęcie uczniów klas pierwszych do grona czytelników szkolnej biblioteki. Specjalnie na tę okazję Klub Przyjaciół Biblioteki przygotował przedstawienie, pt. "Inna bajka", którym wprowadził najmłodszych w zaczarowany świat literatury. Wśród bohaterów, którzy przekonywali pierwszoklasistów, że czytanie przynosi wiele korzyści znaleźli się: Kot w butach, Królewna Śnieżka, Fantazja, Narrator, Dzieci i dwa Mole książkowe. Bajkowe postaci zyskały dużą sympatię publiczności. Po przedstawieniu pierwszoklasiści wraz z wychowawcami udali się do biblioteki, aby wypożyczyć swoje pierwsze książki. Organizatorem uroczystości i reżyserem tego barwnego przedstawienia była p. Barbara Stańczyk.