PRZEGLĄD TALENTÓW

17.11.2021 uczniowie klasy 1a i klasy 1b, należący do Klubu Młodego Czytelnika realizowali kolejne zajęcia w ramach projektu „Lisek Ibisek”. Najmłodsi czytelnicy, zainspirowani opowiadaniem pt. „Każdy ma w sobie talent” dostrzegli swoje mocne strony, uwierzyli w siebie i postanowili zorganizować mały przegląd, aby zaprezentować rówieśnikom swoje pasje i zdolności. A wszystko to odbyło się pod hasłem „Mam talent”. Pierwszoklasiści zadbali o odpowiednią oprawę, strój i pokazali, co potrafią. Wśród małych mistrzów pojawili się między innymi: instrumentaliści, oratorzy, recytatorzy, malarze, lektorzy, chemicy, tancerze, a nawet kucharz, który zadbał o szlachetne podniebienia małych artystów, prezentując swoje wypieki. Koordynatorem wszystkich działań była p. Barbara Stańczyk. Gratulujemy!

Nie znaleziono żadnych obrazów.