Przejdź do treści strony Przejdź do stopki
Logo Szkoła Podstawowa w Szynwałdzie

Szkoła Podstawowa nr 1
im. Armii Krajowej w Szynwałdzie

33-158 Szynwałd 11, tel. 14 674 20 10

e-mail: szkolaszynwald@sp1szyn.pl

SZKOLNY KONCERT KOLĘD

 

 

21.12.2022 r. kontynuowaliśmy szkolną tradycję, uczestnicząc w Koncercie Kolęd. Każda klasa przygotowała na tę okoliczność „coś specjalnego”, aby zaskoczyć publiczność swoim wykonaniem kolędy lub pastorałki. Nie zabrakło pomysłów, związanych nie tylko ze sposobem prezentacji utworu, ale również tych, dotyczących akompaniamentu i wizerunku artystów. Na szkolnej scenie stanęli dziś wokaliści, instrumentaliści, a nawet młodzi aktorzy. Jedno jest pewne, pomimo przedświątecznego pośpiechu, zabiegania i może nawet odrobiny chaosu, był to pozytywny czas wspólnego działania, integracji i tworzenia czegoś dobrego. Każdy zespół klasowy dołożył starań, aby zaprezentować szkolnej społeczności to, co ma najlepszego. Dziękujemy wszystkim: uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom obsługi, którzy wspierali tę inicjatywę całym sercem.