Przejdź do treści strony Przejdź do stopki
Logo Szkoła Podstawowa w Szynwałdzie

Szkoła Podstawowa nr 1
im. Armii Krajowej w Szynwałdzie

33-158 Szynwałd 11, tel. 14 674 20 10

e-mail: szkolaszynwald@sp1szyn.pl

WIZYTA ŚW. MIKOŁAJA

 

 

6 grudnia to ulubiony dzień w roku wszystkich dzieci. Oczekiwania na Świętego Mikołaja wywołują wiele emocji u dużych i małych. Od samego rana w szkole zaroiło się od świątecznych czapek, małych Mikołajków, elfów i aniołków. Każdy starał się strojem podkreślić ten wyjątkowy dzień. Gdy wybrzmiał pierwszy dzwonek uczniowie klas 3B i 5A wprowadzili społeczność szkolną w mikołajkowy nastrój prezentując audycję radiową, którą przygotowali wspólnie z wychowawcami – p. Dorotą Gębicą i p. Teresą Stańczyk. To była najlepsza zachęta dla Świętego Mikołaj, który po wcześniejszych konsultacjach z Rodzicami z radością przekroczył szkolne progi. Radości nie było końca. Ukochany Święty wszystkich dzieci jak zwykle, stanął na wysokości zadania. Był to bardzo miły dzień życzliwych gestów i serdeczności.