Przejdź do treści strony Przejdź do stopki
Logo Szkoła Podstawowa w Szynwałdzie

Szkoła Podstawowa nr 1
im. Armii Krajowej w Szynwałdzie

33-158 Szynwałd 11, tel. 14 674 20 10

e-mail: szkolaszynwald@sp1szyn.pl

POWIATOWY KONKURS INFORMATYCZNY

2023.05.05 POWIATOWY KONKURS INFORMATYCZNY

26 kwietnia 2023 r. chętni uczniowie klas ósmych przystąpili do testu wiedzy informatycznej. Weronika Ciurej i Kacper Kusek w szkolnych eliminacjach konkursu zdobyli najwyższe wyniki i zostali reprezentantami naszej szkoły na kolejnym etapie informatycznej rywalizacji. 5 maja w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Cz. Majorka w Ryglicach odbył się II Powiatowy Konkurs Informatyczny, w którym Weronika i Kacper reprezentowali Szynwałd. Uczestnicy po raz kolejny zmierzyli się z testem wiedzy informatycznej, a 20 uczestników z najwyższym wynikiem, zostało zakwalifikowanych do II etapu konkursu. Wśród najlepszej 20 znaleźli się nasi reprezentanci. W kolejnym – finałowym etapie informatycznych zmagań, uczniowie zmierzyli się z zadaniami praktycznymi. Opiekunem naukowym uczniów była p. Lucyna Stec. Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.